Понеділок, 25 січня 2021
. 4 oC небольшой дождь

EUR 33.80/34.40 USD 27.90/28.30
ukenru

Новини України

Мігрені та швидка втома: українців попередили про можливе погіршення здоров'я через погоду

Pin It

Під час дискомфортних погодних умов людина відчуває значне навантаження на терморегуляційну систему

В Україні з 30 по 31 березня погода значно впливатиме на здоров'я. Про це повідомляє Український Гідрометцентр, пише  Gazeta.

Зазначається, що у цей період, згідно з графіком ефективної температури за показником Миссенарда, будуть фіксуватися субкомфортні погодні умови.  Під час дискомфортних погодних умов людина відчуває значне навантаження на терморегуляційну систему:  виникає ризик перегріву чи переохолодження організму, можуть відбуватись різкі зміни емоційної активності, апатія, напади головного болю, зниження працездатності, а також неуважність, відмічається швидка стомлюваність. Під час субкомфортних погодних умов у людей можуть спостерігатися: перепади емоційної активності, зниження уваги та працездатності, підвищена сонливість, може спостерігатись погіршення самопочуття, емоційна нестійкість, зростає збудливість та дратівливість, зниження імунітету», - додали синоптики.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина