Понеділок, 25 січня 2021
. 4 oC небольшой дождь

EUR 33.80/34.40 USD 27.90/28.30
ukenru

Новини України

В Україні запрацювала «гаряча лінія» для прийому скарг виборців

Pin It

У перші дня від виборців вже надійшла 41 скарга

Понад 40 звернень надійшло за три доби на «гарячу лінію» з прийому скарг виборців. Про це в інтерв'ю «Прямому» повідомила Уповноважена Верховної Ради України з прав людини  Людмила Денісова, пише Главком.
Денисова уточнила, що найбільше звернень стосуються відсутності прізвищ громадян у виборчих списках або неточності й описки.

Ця лінія працює кожен день. Телефон Гарячої лінії 0 800 50 17 20.«10% звернень — це люди, які за станом здоров'я не можуть потрапити до виборчих дільниць. Їм відмовляють у приїзді комісії зі скринькою щоби вони могли вдома проголосувати, тому що для цього необхідна медична довідка. Але вони вже не встигають це зробити. Тому потрібно за підсумками моніторингу внести зміни до законодавства. Я буду звертатися до Верховної Ради України, щоби такі зміни внесли», - сказала Денісова.

До офісу Уповноваженої з прав людини також поступають звернення від жителів окупованих територій Донбасу, які не змогли змінити місце голосування.

«З Донецької і Луганської областей в нас є такі звернення, кримчани поки що не зверталися», - повідомила Денісова.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина