Неділя, 23 лютого 2020
. 10 oC пасмурно

EUR 26.10/26.53 USD 24.20/24.51
ukenru

Новини України

Година Землі - 2019

Без підсвічування залишаться монументи "Батьківщина-мати", Незалежності, будівля МЗС та інші

У центрі Києва 30 березня в рамках всесвітньої акції "Година Землі" на годину відключать декоративне висвітлення найбільш відомих архітектурних пам'яток. Про це повідомляє 112.

Щоб підтримати проведення "Години землі", КП "Київміськсвітло" планує відключити освітлення на одну годину кількох об’єктів столиці.

Вимкнуть, зокрема, архітектурно-декоративне освітлення музею Великої Вітчизняної війни та монумента "Батьківщина-мати"; дзвіниці Михайлівського монастиря; Успенського собору та дзвіниці Києво-Печерської лаври; Софійського собору з площею та дзвіниці; будівлі Міністерства закордонних справ; монумента Незалежності; флагштока на Майдані Незалежності; Пішохідного мосту через р. Дніпро та інших.

Нагадаємо, 30 березня о 20:00 Україна разом з усім світом відзначатиме наймасштабнішу природоохоронну подію, що була започаткована Всесвітнім фондом природи WWF в Україні - Годину Землі.

На підтримку всесвітньої кампанії у тисячах міст та містечок планети символічно вимкнуть зайве освітлення будівель та пам’яток, люди та організації проводитимуть різноманітні флешмоби, концерти та освітні заходи.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!
Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина