Середа, 26 лютого 2020
. 3 oC переменная облачность

EUR 26.15/26.67 USD 24.20/24.57
ukenru

Новини України

Кір на Хмельниччині: хвороба потрохи відступає

Медики відзначають спад захворюваності.

За минулий тиждень (21-27 березня) темпи захворювання на кір серед жителів Хмельниччини знизилися – захворіло 177 осіб. Порівняно з попереднім тижнем, це на 30 хворих менше. Про це повідомила завідувач відділення організації епідеміологічних досліджень ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України» Тетяна Федак, пише "Є".

«Серед захворілих 93 дорослих та 84 дитини. Госпіталізовано до медакладів було 128 осіб. Загалом відзначається позитивна тенденція щодо захворюваності на кір – хвороба потроху відступає», - каже Тетяна Юріївна.

Найбільше хворих на кір минулого тижня біло зафіксовано в обласному центрі – 49 осіб. По 16 пацієнтів було зареєстровано у Полонському та Шепетівському районах. На Деражнянщині на кір захворіло 15 осіб.

В Хмельницькій інфекційній лікарні заразі лікується від кору 54 пацієнта. Про це розповіла заступник головного лікаря медзакладу Нінель Марцонь.

«Кількість хворих стає менше, однак лікарня заповненна. Вчора до нас поступила 2-річна дитина з Ярмолинецького району у досить важкому стані. У нього діагностований кір», - розповілаНінель Марцонь.

До речі, на кір у 2019 році вже захворіло 2778 осіб. З них 1451– дорослих та 1323 – дітей. Окрім цього, на Хмельниччині цього року вже зафіксовано два летальних випадків – 21 січня від кору помер 35-річний житель села Турчинці Городоцького району, а 24 лютого померла місячна дитина з Деражнянського району.

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!
Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина