Вівторок, 25 лютого 2020
. 6 oC пасмурно

EUR 26.15/26.67 USD 24.20/24.57
ukenru

Новини України

У ГПУ підтвердили оголошення підозр близькому оточенню Порошенка

Про оголошення підозр агентству УНІАН повідомив заступник голови департаменту Генпрокуратури Костянтин Кулик, пише  ТСН.

Заступник глави департаменту міжнародно-правового співробітництва у Генпрокуратури України, голова відділу процесуального керівництва у кримінальних провадженнях Костянтин Кулик підтвердив інформацію, що з'явилася в ЗМІ, про пред'явлення підозр близькому оточенню президента Петра Порошенко.

Про це він заявив в коментарі УНІАН. "Так, я підтверджую, що такі підозри були оголошені", - повідомив Кулик.

Раніше в ЗМІ з'явилася інформація про те, що ГПУ оголосила підозри близькому оточенню Порошенка в махінаціях із олігархом-утікачем Сергієм Курченко на мільярди гривень.

За даними ЗМІ, підозри у відмиванні мільярдів "сім'ї" Януковича оголошені його спільникам: екс-главі АП Борису Ложкіну і колишній главі Нацбанку Валерії Гонтаревій, чинному заступник голови Адміністрації президента Олексію Філатову і іншим.

В цілому підозри оголошені 98 особам, зокрема, 12 вищих посадових осіб центральних органів виконавчої влади, а також Нацбанку і шести керівникам обласних держадміністрацій.

Наразі, справа Сергія Курченко налічує 3000 томів і велася з 2014 року.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!
Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина