18.10.2019
. 13 oC ясно

EUR 27.45/28.05 USD 24.85/25.25
ukenru

Новини України

Порошенко підписав зміни до закону про трансплантацію

Затверджені поправки дають можливість розблокувати припинену з 1 січня 2019 року трансплантацію.

 Президент України Петро Порошенко підписав зміни до законодавчих актів України щодо застосування трансплантації анатомічних матеріалів. Закон за підписом президента повернуто до парламенту в четвер, 28 березня, йдеться на сайті Верховної Ради, пише  Кореспондент.

 Відповідні зміни, прийняті Радою 28 лютого 2019 року, дають можливість розблокувати припинену з 1 січня 2019 року трансплантацію.

 Як повідомлялося, Верховна Рада прийняла закон Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо застосування трансплантації анатомічних матеріалів людині, в якому передбачена відстрочка набрання чинності нового закону про трансплантацію до 1 січня 2020 року, що дозволить пролонгувати до 31 грудня 2019 року Закон про трансплантацію, який діяв раніше. Таким чином, парламент розблокував припинену наразі трансплантацію органів через неготовність держреєстрів.

Верховна Рада прийняла закон про посмертне донорство в травні 2018 року. Документ набрав чинності 1 січня 2019 року, тоді ж втратив чинність закон про трансплантацію, який діяв раніше. У той же час, частина норм нового закону виявилося неможливо реалізувати, оскільки не була створена інформаційна система трансплантації. У зв'язку з цим парламент планував відстрочити до 2020 року набрання чинності законом, але відповідне рішення так і не було прийнято.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина