23.10.2019
. 13 oC слегка облачно

EUR 27.35/27.95 USD 24.65/25.05
ukenru

Новини України

Четверо українців купили найдорожчий позашляховик світу

Українці купили 4 найдорожчих позашляховиків світу Rolls-Royce Cullinan. Дозволена виробником квота на нашу країну - 6 авто.

Нові Rolls-Royce засвітилися в Києві і Дніпрі. Позашляховик вибирають тільки в чорному кольорі, пише  Gazeta.

Купити таке авто в Україні можна від 12,5 млн грн. Його називають царем позашляховиків. Важить 2,6 т, має двигун об'ємом 6,75 л, розганяється до 250 км/год. Система повного приводу під'єднує в автоматичному режимі задні колеса, коли пробуксовують передні. Машина проходить півметровий брід, автоматично регулює тиск шин, залежно від типу дорожнього покриття. Під час зупинок для зручності висадки пасажирів кузов опускається на 4 см.

Позашляховик має понад 20 систем допомоги водієві. Серед них - адаптивний круїз-контроль, що самостійно підтримує дистанцію відносно машини попереду, автоматична система зупинки за виявлення перешкод.

28 березня в Києві на проспекті Валерія Лобановського, 119 трапилась аварія з автомобілями Lada Kalina, Chevrolet Lacetti, BMW X6, Mitsubishi Lancer, Renault Logan і Daewоo Nexia. Водій BMW на великій швидкості виїхав на зустрічну смугу і врізався в інші машини.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина