Середа, 26 лютого 2020
. 3 oC переменная облачность

EUR 26.15/26.67 USD 24.20/24.57
ukenru

Новини України

Бюлетень в урну і повістку в руки: чи «ловитимуть» призовників на виборчих дільницях

Громадян закликають іти на вибори.

У неділю, 31 березня, в Україні відбудуться чергові вибори президента. Уже кілька днів у мережі шириться інформація про те, що хлопців призовного віку чекатимуть на виборчих дільницях військові комісари. Однак, в обласному військкоматі таку інформацію спростовують, повідомляє "Є".

«Це неправдива інформація. Я не розумію для чого її поширюють. Такого ніколи не було і не буде. У нас всі свідомі люди й вони мають йти на вибори і нічого не боятись», - зазначив заступник військового комісара по роботі з особовим складом та громадськістю підполковник Володимир Гучок.

За його словами, щоразу обласний військовий комісаріат виконує призов на 100%. Цього року він стартує з 1 квітня, а вибори призначені на 31 березня. Перша відправка військовозобов'язаних у місця проходження служби відбудеться 9 квітня.

«Офіційна інформація: військові комісаріати проводити перевірку списків громадян чи інші дії під час проведення виборів Президента України на виборчих дільницях НЕ БУДУТЬ! Згідно з Указом Президента призов на строкову службу відбудеться лише у квітні-червні 2019 року. Тому 31 березня 2019 року, у день голосування, військкомати не можуть та не будуть розпочинати призов», - повідомляє Територіальна оборона Хмельниччини на сторінці у Фейсбуці. 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!
Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина