Середа, 26 лютого 2020
. 3 oC переменная облачность

EUR 26.15/26.67 USD 24.20/24.57
ukenru

Новини України

Весняний призов-2019 в Україні.

Уряд ухвалив рішення, скільки юнаків і в які формування заберуть навесні

Під час весняного призову на строкову військову службу планується відправити до війська майже 19 тисяч призовників. Відзначимо, що на тисячу осіб більше, ніж під час осіннього призову. Відповідне рішення було ухвалене на сьогоднішньому засіданні уряду, повідомляє "Сьогодні".

Кабінет міністрів схвалив розпорядження "Про затвердження чисельності громадян України, які підлягають призову на строкову військову службу, обсяги видатків для проведення призову у квітні-червні 2019 року".

Так, під час весняного призову в Збройні сил України та інші військові формування та силові структури будуть призвані 18 752 осіб. З них в ЗСУ – 9000 осіб, до Державної спеціальної служби транспорту – 600 осіб, до Державної прикордонної служби – 4000 осіб, в Національну гвардію України – 5152 особи.

Це рішення уряду забезпечить своєчасне виконання заходів, пов'язаних з підготовкою та проведенням призову громадян України на строкову військову службу в квітні-червні.

Відзначимо, що восени під час призову в Києві були проблеми з набором призовників. Як розповідав військовий комісар Київського гарнізону Сергій Клявін, всього на обліку в столиці стоять 89 420 осіб, з яких 57 549 підлягають призову на службу. Однак ухиляються від призову 33 619 чоловіків – в Києві за повістками не з’являються близько 80% призовників. Матеріали на тих, хто ухиляється передані в поліцію для розшуку.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!
Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина