Середа, 26 лютого 2020
. 3 oC переменная облачность

EUR 26.15/26.67 USD 24.20/24.57
ukenru

Новини України

В українському порту знайшли ракетний комплекс Росії

Під час перевірки в одному з українських морпортів Одещини виявили 36 зенітних ракет у складі російського комплексу С-125 "Почора". Знахідку віддадуть на озброєння ЗСУ.

Кореспондент 24 каналу повідомляє, що про це на засіданні уряду розповів головний військовий прокурор Анатолій Матіос.

СБУ спільно з військовою прокуратурою під час інвентаризації знайшли в одному з морських портів України "ракети зенітно-ракетного комплексу С-125 класу "земля-повітря" у повному обладунку". Матіос додав, що суд вже арештував ці ракети як предмети порушення митних правил.

Зазначене майно і боєприпаси і ракетний комплекс пропонується уряду шляхом видачі розпорядження передати до Збройних сил України,
– зазначив прокурор.

Він сказав, що лист про необхідність такого озброєння в ресурсі нашої армії є за підписом міністра оброни України. У разі відповідного розпорядження Кабміну ЗСУ отримають "буквально найближчого тижня сучасний ракетно-зенітний комплекс у складі цілого дивізіону придатних для використання і бойового застосування ракет російського комплексу "Печора".

У себе на Facebook-сторінці Юрій Луценко написав, що "ці ракети ще в 2007 році службові особи "Рособоронекспорту" РФ за попередньою змовою зі службовими особами підприємств оборонно-промислового комплексу України пробували незаконно перемістити до країни, що знаходилася під санкціями РБ ООН".

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!
Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина