Середа, 26 лютого 2020
. 3 oC переменная облачность

EUR 26.15/26.67 USD 24.20/24.57
ukenru

Новини України

У Хмельницькому встановлять двометрову пачку гречки

Таким чином активісти закликають хмельничан не продавати свій голос на виборах.

Завтра у Хмельницькому відбудеться акція у рамках інформаційної кампанії «Твій голос», яка передбачає встановлення муляжу двометрової пачки гречки – символу політичного підкупу виборців в Україні, передає "Є".

Подібні інсталяції вже встановили у Києві. Крім столиці, кілька інших міст України теж вирішили долучитися до ініціативи, серед них – Хмельницький. Соціальну інформаційну кампанію організували, щоб мотивувати молодь не продавати свої голоси.

За словами координаторки ГО "Українська асоціація студентів" у Хмельницькій області Анни Левшун, на встановленій конструкції буде розміщена інформація про відповідальність за продаж голосу не тільки моральну, а й юридичну.

«Завтра встановлюємо «Студентську гречку» - це провокаційний банер, який буде ознайомлювати молодь із їхніми правами, а також відповідальність щодо порушення виборчого права. Хочемо, щоб хмельницька молодь знала, яка відповідальність чекає на тих, хто продає свої голоси на виборах. Плануємо, що банер стоятиме до виборів», - розповіла Анна Левшун.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!
Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина