19.10.2019
. 13 oC ясно

EUR 27.45/28.05 USD 24.85/25.25
ukenru

Новини України

СБУ викрила мережу агітаторів-сепаратистів із семи областей України

Куратори РФ мали понад 50 груп у соціальних мережах з аудиторією понад півтора мільйони користувачів

Співробітники СБУ упродовж січня-березня 2019 року викрили глибоко законспіровану мережу інтернет-агітаторів, до якої входили жителі Київської, Одеської, Миколаївської, Запорізької, Дніпропетровської, Сумської та Чернігівської областей. Про це повідомляє 112.

 "Учасники мереж за вказівкою своїх російських кураторів через соціальні мережі Facebook, "ВКонтакте" і Twitter поширювали в мережі Інтернет деструктивні матеріали, спрямовані на штучне загострення суспільно-політичної ситуації напередодні та під час проведення президентських виборів у країні", - йдеться в повідомленні.

Як повідомляється, куратори РФ мали понад 50 груп у соціальних мережах з аудиторією понад півтора мільйони користувачів.

Як зазначають працівники СБУ, тільки протягом першого кварталу 2019 року вони задокументували 17 фактів втручання російських спецслужб у виборчі процеси в країні через проплачене поширення фейкової інформації.

Нагадаємо, 21 березня співробітники Служби безпеки України викрили антиукраїнських інтернет-агітаторів, до складу яких входило четверо мешканців Миколаєва та четверо одеситів. Учасники мережі поширювали в інтернеті матеріали з ознаками сепаратистського змісту, спрямовані на штучне загострення суспільно-політичної ситуації в Україні напередодні та під час президентських виборів.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина