Вівторок, 25 лютого 2020
. 3 oC облачно с прояснениями

EUR 26.15/26.67 USD 24.20/24.57
ukenru

Новини України

На Кіровоградщині знайшли останки. Поліція думає, що це зникла 16-річна Діана Хріненко.

Щоб підтвердити особу дівчини, призначено ДНК-експертизи.

У полі на Кіровоградщині знайшли рештки молодої дівчини, в поліції підозрюють, що це 16-річна Діана Хріненко, яка зникла у серпні минулого року, йдеться в ТСН.12.00.

Тіло знайшов чоловік із сусіднього села, за десять кілометрів від місця, де зникла Діана. Він боронував землю і вигорнув людські рештки.

Як стверджують правоохоронці, на знайденій дівчині той самий одяг, який був на Діані у день зникнення. Аби точно визначити, чи вона це, призначено ДНК-експертизу. «Місцевий мешканець, який здійснював весняно-польові роботи, перебуваючи на тракторі, виявив тіло людини. А саме рештки у вигляді черепа та фрагменти одягу, які перебували поруч із дорогою. На сьогоднішній день по вилученому призначаються експертизи», - кажуть в поліції.

Нагадаємо, у рідному селі Суботці дівчина поверталася додому зі святкування Дня Незалежності. За двісті метрів від дому на неї хтось напав. Принаймні так стверджує хлопець дівчини, каже, Діана встигла зателефонувати йому та покликати на допомогу. Потім зв'язок обірвався.  На пошуки школярки вирушили правоохоронці та сотні волонтерів, люди прочісували усі прилеглі села, ліси та поля, але вийти на слід Діани не вдалося.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!
Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина