19.10.2019
. 12 oC ясно

EUR 27.45/28.05 USD 24.85/25.25
ukenru

Новини України

Вакарчук: Перемога вимагає надійної команди, а не випадкових людей, зібраних на хайпі. Голосуймо відповідально! Голосуймо не "по приколу"

За словами лідера групи "Океан Ельзи" Святослава Вакарчука, він відмовився балотуватися на найвищий пост у державі, але не відмовляється від своєї відповідальності за долю України, передає  видання Гордон.
Лідер групи "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук  написав у Facebook  27 березня, що закликає українців голосувати відповідально, а не "по приколу", на виборах президента України.

"От і настав час, коли ми з вами маємо виконати наш громадянський обов'язок: проголосувати на виборах президента. Відмовившись від балотування на найвищу посаду в державі, я не відмовляюся від власної відповідальності за долю країни. Я не збираюся стояти осторонь. Я не маю права мовчати. Саме тому сьогодні, за декілька днів до відкриття виборчих дільниць, дозвольте поділитися з вами тим, як буду голосувати я. Дорогі українці, майбутнє не можна виграти в лотерею. Майбутнє – це не прикол", – написав Вакарчук.

За його словами, "перемога – це не персональна амбіція, вона вимагає надійної команди, а не випадкових людей, зібраних на хайпі".

"Вибори президента України для мене не "прикол". Тисячі наших співвітчизників, у тому числі молодих людей, віддавали своє життя і віддають прямо зараз для того, щоб ми з вами могли вільно обирати. Пам'ятаймо про це. Голосуймо відповідально! Голосуймо не "по приколу". Не вбиваймо мрію", – додав Вакарчук. 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина