19.10.2019
. 13 oC ясно

EUR 27.45/28.05 USD 24.85/25.25
ukenru

Новини України

Індія провела успішні випробування протисупутникових ракет і оголосила себе космічною державою

Успішні випробування ракет A-SAT, які вразили низькоорбітальний супутник, стають для країни символом членства у клубі космічних держав, заявив прем'єр-міністр Індії Нарендра Моді.

Про це повідомляє  інтернет-видання Гордон.
Індія успішно випробувала власну протисупутникову ракету, вразивши супутник на низькій орбіті. Про це повідомив у зверненні до нації прем'єр-міністр Індії Нарендра Моді, який назвав подію "великим проривом у космічному розвитку країни". Звернення прем'єр-міністра транслював індійський телеканал HDTV.


"Сьогодні Індія зробила велике досягнення... Індія тепер велика космічна держава", – заявив прем'єр-міністр, додавши, що Індія тепер в одному ряду зі США, Росією та Китаєм.

  


Моді уточнив, що ракетні випробування не були спрямовані проти якоїсь певної країни і не порушують жодних міжнародних угод, Індія і далі дотримується позиції противника розміщення озброєнь у космосі.

Індія – четверта країна у світі, яка провела випробування власної протисупутникової зброї. Засоби знищення супутників також мають Росія, США і Китай. Усього на світовій орбіті є 438 супутників, із яких 18 апаратів належать Індії. 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина