Середа, 26 лютого 2020
. 3 oC переменная облачность

EUR 26.15/26.67 USD 24.20/24.57
ukenru

Новини України

«Хмельницькгаз» має провести перерахунок та сплатити штраф – НКРЕП

Таке рішення прийняв регулятор.

 

В результаті проведених перевірок Національна комісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) наклала штраф за невиконання рішення регулятора про заборону донарахувань в платіжках за газ на чотирьох операторів газорозподільних мереж у загальній сумі 3,4 мільйона гривень, повідомляє "Є".

Відповідне рішення було прийнято сьогодні, 26 березня. Порушниками ліцензійних умов визнали «Хмельницькгаз», «Закарпатгаз», «Івано-Франківськгаз» і «Харківгаз». Кожне з цих підприємств оштрафували на 850 тисяч гривень. Регулятор наклав штраф за порушення ліцензійних умов і невиконання рішень НКРЕКП про заборону донарахувань. Крім штрафу, НКРЕП зобов’язало «Хмельницькгаз» провести перерахунки до 5 квітня, починаючи з жовтня 2018 року.
Утім, газовики рішення регулятора можуть ще оскаржити в суді.

Як написав глава НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв на своїй сторінці в «Фейсбуці», за результатами перевірки облгазів НКРЕКП підтвердила, що донарахування «за приведення до нормальних умов» для побутових споживачів є абсолютно незаконними. «Зрозуміло, що такі штрафи облгази не зупинять. Вони спробують оскаржити рішення регулятора і в будь-який спосіб стягнути "намальовані" борги. Відтак, вкрай важливо, щоб НКРЕКП зайняла тверду позицію і послідовно відстоювала інтереси споживачів», - написав Коболєв.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!
Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина