Вівторок, 25 лютого 2020
. 6 oC пасмурно

EUR 26.15/26.67 USD 24.20/24.57
ukenru

Новини України

Кандидати в президенти витратили на кампанію понад 1,2 млрд грн, - КВУ

Семеро кандидатів на пост президента поки що офіційно не здійснювали жодних витрат під час кампанії

Кандидати на посаду президента України офіційно витратили на виборчу кампанію 1 млрд 273 млн грн. Про це повідомляє прес-служба комітету виборців України, пише  112.

"44 кандидати на пост президента України офіційно витратили 1 млрд 273 млн грн. Дані відповідно до проміжних фінансових звітів кандидатів про використання коштів виборчого фонду, оприлюднених на сайті ЦВК 25 березня", - йдеться в повідомленні.

Так, інформація в проміжних звітах охоплює період з моменту відкриття виборчих фондів до 18 березня 2019 року. Остаточні фінансові звіти кандидати подадуть після виборів. Як зауважують у КВУ, більшість коштів кандидати витратили на використання ЗМІ, на це було спрямовано 853 млн грн.

 

"У відсотковому відношенні найбільше коштів на рекламу в ЗМІ витратили Юрій Кармазін (100% усіх коштів витрачено на рекламу), Валентин Наливайченко (89%), Дмитро Добродомов (88%), Олександр Вілкул (87%), Юрій Бойко (85%) та Сергій Тарута (83%)", - інформують у КВУ.

Повідомляється, що в абсолютному відношенні найбільше на рекламу витратили Петро Порошенко (251 млн грн), Юлія Тимошенко (118 млн), Олександр Вілкул (97 млн), Сергій Тарута (80 млн), Володимир Зеленський (64 млн), Олег Ляшко (59 млн), Анатолій Гриценко (52 млн). Юрій Бойко витратив на рекламу 39 млн грн, Олександр Шевченко – 34 млн, Руслан Кошулинський – 11 млн, Євгеній Мураєв – 11 млн, Андрій Садовий – 10 млн.

У Комітеті виборців повідомляють, що семеро кандидатів на пост президента поки що офіційно не здійснювали жодних витрат під час кампанії. Це Олександр Ващенко, Микола Габер, Дмитро Гнап (зняв кандидатуру), Олександр Данилюк, Роман Насіров, Руслан Ригованов та Олександр Соловйов.

Як зазначає голова КВУ Олексій Кошель, неофіційні витрати кандидатів є ще більшими.

Кошель зауважує, що на рекламу було витрачено щодругу гривню з виборчих фондів кандидатів, що є надмірною сумою.

Як підкреслює голова Комітету виборців, законодавство деяких держав Європи (наприклад, Польщі) забороняє кандидатам витрачати на рекламу понад певний відсоток коштів, або платна політична реклама взагалі під забороною.

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!
Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина