Вівторок, 25 лютого 2020
. 6 oC пасмурно

EUR 26.15/26.67 USD 24.20/24.57
ukenru

Новини України

Погода на 27 березня: ще трохи

Якою прогнозують погоду на завтра.

 

«Хто змерз, не обурюйтесь. Ще трохи, - пише синоптик Наталка Діденко, прогнозуючи погоду на 27 березня. - Зима просто чемно притримується етикету, хоче по-людськи попрощатися, присісти на дорогу, погомоніти про якісь дрібниці, і тоді вже - на поїзд», пише "Є".

Отож, завтра, 27 березня, за прогнозами Наталки Діденко, слід очікувати сильний вітер, мокрий сніг з дощем та похолодання вночі до 3 градусів з позначкою мінус, а вдень до +6 градусів.

За даними ресурсу «Ventusky», найтепліше завтра буде в Кам’янець-Подільському районі – до шести градусів вище нуля. В іншим районах Хмельниччини – до 4-5 градусів тепла. Мокрий дощ зі снігом зачепить ледь не усю область, але найбільше опадів слід очікувати у Славутському, Шепетівському, Деражнянському, Летичівському та Хмельницькому районах. Та вже в другій половині дня опади мають піти з Хмельничични.

Український Гідрометцентр також прогнозує опади, нічні заморозки до одного градусу нижче нуля, а також денну температуру на рівні 3-6 градусів з позначкою плюс.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!
Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина