18.06.2019
. 26 oC пасмурно

EUR 29.10/29.80 USD 26.15/26.50
ukenru

Новини України

Через "космічні" тарифи оштрафували ще чотири облгази

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, оштрафувала 4 облгази та зобов'язала їх зробити перерахунок всім споживачам до 12 квітня.

Про це інформує  Укрінформ з посиланням на прес-службу НАК "Нафтогаз України".

"НКРЕКП оштрафувала Хмельницькгаз, Закарпатгаз, Івано-Франківськгаз та Харківгаз та зобов'язала зробити перерахунок всім споживачам до 12 квітня. А ще регулятор звернувся до АМКУ щодо ознак зловживання облгазами монопольним становищем", - ідеться у повідомленні.

Перевірки щодо незаконних донарахувань облгазів та газзбутів групи РГК тривають: на черзі бути оштрафованими через застосування "газових коефіцієнтів" Чернівцігаз, Запоріжгаз, Чернігівгаз та Львівгаз.

"Тут результати ті ж самі - порушення ліцензійних умов, а нарахування додаткових обсягів газу побутовим споживачам із використанням коефіцієнта є незаконними. Санкції до облгазів передбачено ті ж самі. У п'ятницю, 29 березня, (відбудеться - ред.) засідання НКРЕКП. Там розглянуть ці результати перевірок і планують накласти штраф по 850 тис. грн та зобов'язати провести перерахунок обсягів споживання до 18 квітня", - додали в НКРЕКП.

Як повідомлялося, 23 березня НКРЕКП оштрафувала компанії "Вінницягаз", "Волиньгаз" і "Київоблгаз" на 850 тис. грн кожну і зобов'язала їх до 5 квітня перерахувати платіжки побутовим споживачам.

23 листопада 2018 року НКРЕКП заборонила облгазам здійснювати донарахування в платіжках за газ, які виникли в результаті приведення його обсягів до стандартних умов. Однак облгази проігнорували рішення НКРЕКП, після чого регулятор за погодженням Державної регуляторної служби розпочав перевірки облгазів на початку березня.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина