26.06.2019
. 28 oC ясно

EUR 29.10/29.85 USD 25.90/26.25
ukenru

Новини України

Супрун заявила про введення кримінальної відповідальності за продаж ліків без рецепта

Зараз штраф за продаж ліків без рецепта становить 120 гривень

 Виконуюча обов'язки міністра охорони здоров'я Уляна Супрун заявила, що в Міністерстві охорони здоров'я ініціює збільшення штрафів та запровадження кримінальної відповідальності за продаж ліків без рецепта. Про це повідомляє 112.

"Для них (аптек - ред.) це дешевше, щоб мати бізнес, ніж дотримуватися закону. Зараз Держлікслужба розробляє зміни до закону. І ми підвищуємо цей штраф. І ми також будемо ставити кримінальну відповідальність за те, що видають ліки без рецепту", - заявила Супрун.

Зараз штраф за продаж ліків без рецепта становить 120 гривень, втім, багато аптеки нехтує цим, зазначила Супрун.

Супрун особливу увагу звернула на вільний продаж антибіотиків.

"Ми минулого тижня на засіданні Кабміну прийняли нашу нову стратегію, щоб боротися саме з тим. І в тому є вимога підвищення кримінальності і штрафів на видачу антибіотиків. І це не тільки для людей, але це також стосується тварин", - додала вона.

За її словами, важливо не намагатися лікувати вірусні захворювання антибіотиками, а вакцинуватися, зміцнювати власний імунітет і ретельно дотримуватися правил гігієни.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина