18.06.2019
. 26 oC пасмурно

EUR 29.10/29.80 USD 26.15/26.50
ukenru

Новини України

“Просилась додому, проте не відпустили”: Школярка загадково померла під час уроку

Школярка померла на уроці в одній зі шкіл окупованого Красноперекопська. Як пишуть місцеві ЗМІ, причиною смерті дівчинки стало отруєння невідомим медичним препаратом, передає  Корупція.

Відомо, що перед початком занять в школі №4 дві подружки 15 і 14 років прийняли якісь ліки. Спочатку вчителі намагалися "відкачати" школярок самостійно, але потім в районі 10 години ранку все ж викликали швидку.

Дівчаток тут же відвезли в центр медицини катастроф та швидкої медичної допомоги. На жаль, п'ятнадцятирічну ученицю врятувати не вдалося – вона померла по прибуттю в лікарню. Її 14-річна подруга перебуває в реанімації в стані середнього ступеня тяжкості.

З'ясувати походження лікарського препарату їм поки так і не вдалося.

Тим часом жителі Красноперекопська в соціальних мережах роблять свої припущення з приводу трагедії. Зокрема, деякі користувачі запевняють, що дівчатка хотіли разом звести рахунки з життям і наїлися великої кількості "Но-шпи".

За даними місцевих інтернет-спільнот, одна дівчинка прийняла таблетки вранці, а друга, яку вдалося врятувати, перед  початком уроків.

"Чула про учениць, мовляв, іспити пробні були, вони вирішили заспокійливі випити. Ось цим і закінчилося", – розповіла одна з мешканок Красноперекопська.

Як вдалося дізнатися Styler, дівчата напередодні знайшли просто порожні баночки з-під "Но-шпи".

"Що було в баночках – не зрозуміло. Але у них в рюкзаках знайшли ще купу медичних препаратів … Знайшли дівчаток в різних туалетах. Одна загинула, другу вдалося врятувати, а третя з ними не пішла, не захотіла. Дівчинка каже, що вони хотіли, щоб їх відпустили додому. Дівчата випили по 50 таблеток. Фізрука тепер тягають, так як це сталося на його уроці ", – розповіло джерело.

При цьому в мережі не виключають, що дівчатка стали жертвами "Синього кита" – смертельно небезпечної гри, популярної серед підлітків в інтернеті.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина