26.06.2019
. 28 oC ясно

EUR 29.10/29.85 USD 25.90/26.25
ukenru

Новини України

За минулий рік Україна не використала 8 квот на постачання товарів до ЄС

За 2018 рік Україна не використала 8 квот на постачання товарів до Європейського Союзу. Про це повідомили у Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України у відповідь на інформаційний запит УНН. 

Повідомляється, що у 2018 році українські виробники активно використовували можливості експорту до ЄС в рамках 32 з 40 тарифних квот.

Зокрема, невикористаними залишилися тарифні квоти на цукрові сиропи, оброблену продукцію з масла, манітол сорбіту та додаткова квота на гриби.

Крім того, українські експортери не використали квоти на м'ясо баранини, яловичини, основну та додаткову квоти на свинину. Зазначається, що для них не було доступу на ринок.

Враховуючи інформацію про домовлені квоти на м'ясо в рамках ПВЗВТ та відсутність доступу цим товарам на ринок ЄС у 2018 році, можна припустити, що ці товари не відповідали вимогам Євросоюзу у сфері контролю якості та безпечності харчових продуктів.

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина