16.07.2019
. 15 oC ясно

EUR 28.75/29.40 USD 25.70/26.05
ukenru

Новини України

Круїзний лайнер Viking Sky дістався до гавані, евакуацію людей припинили

За час рятувальної операції з лайнера Viking Sky за допомогою вертольотів евакуювали 479 осіб із понад 1300. Зараз судно у безпечному місці. 

24 березня круїзному лайнеру Viking Sky, який напередодні був змушений кинути якір біля узбережжя Норвегії й розпочати евакуацію пасажирів, вдалося завести двигуни і дійти до безпечної гавані міста Молде. Про це з посиланням на компанію Viking Ocean Cruises повідомляє  інтернет-видання Гордон  з посиланням на CNN.


У зв'язку з цим евакуацію людей припинили. За час рятувальної операції з лайнера за допомогою вертольотів зняли 479 осіб. На судні залишилися 436 пасажирів і 458 членів екіпажу.

Рух лайнера у гавань Молде супроводжувало три судна, зокрема буксир.

За даними Viking Ocean Cruises, унаслідок хитавиці лайнера на хвилях постраждало 20 осіб. Їм надали необхідну медичну допомогу.

Наступний рейс Viking Sky, який було призначено на 27 березня, скасували, повідомляє CNN.

Судно потрапило у шторм 23 березня, на його борту перебувало понад 1300 осіб, більшість із яких – американці та британці. У судна, яке прямувало з Тромсе у Ставангер, через шторм виникли проблеми з двигунами. Його поставили на якір за кілька кілометрів від берега.

24 березня вдалося завести три із чотирьох двигунів.

Під час рятувальної операції зламався суховантаж Hagland Captain. 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина