18.06.2019
. 26 oC пасмурно

EUR 29.10/29.80 USD 26.15/26.50
ukenru

Новини України

Гра, у фіналі якої обіцяють кайф: українські школярі гинуть від наркотиків

В Україні діти починають вживати наркотики з 12 років. За опитуванням, кожен четвертий школяр хоча б раз був під кайфом. І в статистиці смертей – половина підлітки, інформує  ICTV.

Зокрема у Харкові за останній місяць померло троє. Виявляється, купити наркотики нині можна просто з мобільного, а спіймати торговців складно, бо товар залишають у так званих закладках, і нікого за руку не схопиш.

Різновидів цієї отрути безліч – китайські лабораторії вигадують усе нові й нові формули і постачають їх в Україну під виглядом пральних порошків.

Закупівля наркотиків схожа на квест – отримав фото з геолокацією, вирушив на вказану вулицю, закладка може бути де завгодно. У трубі паркану, під автомобільною шиною, між бетонною плитою. Для підлітків – це ще й гра, у фіналі якої тобі обіцяють кайф.

Наркоманія значно помолодшала – найменшому наркозалежному, який потрапив до реабілітаційного центру, було 11 років. І як не дивно, для абсолютної більшості батьків те, що їхня дитина вживає наркотики – сюрприз, і вони відмовляються в це вірити навіть після їхньої смерті.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина