26.06.2019
. 28 oC ясно

EUR 29.10/29.85 USD 25.90/26.25
ukenru

Новини України

Розчленував та викинув у річку: суд позбавив волі мешканця Старосинявського району

Феміда винесла вирок чоловіку, якого звинуватили в вбивстві, яке сталося понад три роки тому.

 

Ще 29 грудня 2015 року в Іванківці Старосинявського району сталося жорстоке вбивство. В одному з будинків, під час спільного розпивання алкогольних напоїв, між двома чоловіками на ґрунті ревнощів виникла суперечка. Після чого один із них металевою кочергою побив іншого, прив’язав до ліжка і перерізав йому горло, пише "Є".

«Щоб приховати злочин, зловмисник закопав тіло за сараєм. Проте йому постійно не давала спокою думка про те, що тіло буде розкладатися, сусіди почують запах, і злочин буде викрито, - ще тоді розповідали в поліції. - Тому селянин відкопав труп та сокирою порубав на частини. Голову поклав у господарську сумку, яку викинув у ставок. Тулуб та кінцівки поскладав у поліетиленові пакети та закопав у парку неподалік. Щоб приховати можливий запах, зверху поклав мертвого собаку».

Правоохоронці розшукували вбивцю тривалий час. І лише влітку 2016 року затримали… в Одесі.

Нещодавно, за повідомленням прес-служби обласної прокуратури, вину затриманого довели в суді. І вироком Хмельницького міськрайонного суду йому призначили покарання у виді 11 років позбавлення волі. Зауважимо, що цей вирок ще не набрав законної сили.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина