18.06.2019
. 26 oC пасмурно

EUR 29.10/29.80 USD 26.15/26.50
ukenru

Новини України

Софія Ротару проходить курс хіміотерапії - ЗМІ.

 

Виконавиця вже досить тривалий час бореться з важкою хворобою, пише  ТСН.

Народна артистка СРСР, співачка Софія Ротару, яка поділилася архівним фото покійного чоловіка, має серйозні проблеми зі здоров'ям.

Як повідомляє низка росЗМІ, зараз співачка проходить курс хіміотерапії. Виконавиця досить тривалий час страждає від туберкульозу. Цей діагноз Софії Михайлівні поставили ще у 27-річному віці.

Тоді вона довго лікувалася і після довгих медичних обстежень і неприємних процедур перемогти хворобу все ж вдалося, але вилікувати її до кінця виявилося неможливо. Як і всім хворим, які перенесли це захворювання, Ротару декілька разів на рік доводиться повторювати курс лікування, щоб уникнути рецидивів.

Видання eg.ru поширило у Мережі фото, на якому Ротару виглядає не дуже добре, хвороба впливає на зовнішність зірки. Як відомо, зараз Софія Михайлівна майже не з'являється на людях і відмовляється від концертів та заходів.

Нагадаємо, що у серпні минулого року в пресі з'явилася інформація, що Софія Ротару потрапила до реанімації. У Софії Михайлівни виявили порушення кровообігу головного мозку.

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина