18.06.2019
. 26 oC пасмурно

EUR 29.10/29.80 USD 26.15/26.50
ukenru

Новини України

СБУ викрила антиукраїнських інтернет-агітаторів з Миколаєва та Одеси

Агітаторами виявились четверо мешканців Миколаєва та четверо одеситів

Співробітники Служби безпеки України викрили антиукраїнських інтернет-агітаторів, до складу яких входили четверо мешканців Миколаєва та четверо одеситів. Про це повідомляє 112.

 "Учасники мережі поширювали в регіональних та загальнодержавному сегментах мережі Інтернет матеріали із ознаками сепаратистського змісту, спрямовані на штучне загострення суспільно-політичної ситуації в регіоні напередодні та під час президентських виборів у країні", - йдеться у повідомленні.

Як повідомляється, зловмисники підпорядковувались "кураторам" із російської сторони та поширювали у соцмережі "Вконтакте" через спільноти антиукраїнського спрямування, "News-Front Новороссия Юго-Восточный фронт", "Республика новороссия антимайдан" інформаційні матеріали з ознаками закликів до зміни меж державного кордону України.

Зазначається, що учасники мережі отримували за "роботу" матеріальну винагороду через сервіси грошових переказів, що внесені до "санкційного" списку та відповідно заборонені в Україні, зокрема "Золотая корона" та "Webmoney".

Як повідомляє СБУ, з кінця 2018 року російські "куратори" поширюють інформацію щодо неможливості проведення в Україні чесних виборів Президента. РФ розпалює міжконфесійну ворожнечу на тлі отримання українською церквою Томосу. Разом із тим російські спецслужби продовжують розповсюджувати пропагандистські матеріали антидержавного змісту.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина