18.06.2019
. 26 oC пасмурно

EUR 29.10/29.80 USD 26.15/26.50
ukenru

Новини України

Вибори-2019: на друк бюлетенів піде понад 430 тонн паперу

Якщо скласти всі виборчі бюлетені, надруковані до виборів президента України, смуга буде довжиною 24 354 км.

Якщо скласти всі виборчі бюлетені, надруковані до виборів президента України 31 березня 2019 року, в один ряд, то смуга буде довжиною 24 354 км. Про це під час брифінгу в Києві в четвер, 21 березня, повідомила голова Центральної виборчої комісії Тетяна Сліпачук, інформує Кореспондент.

Вона зазначила, що, по суті, така відстань між Києвом і столицею Уругваю, містом Монтевідео. Водночас площа всіх замовлених бюлетенів становить майже 5 квадратних кілометрів. Це, за словами Сліпачук, як 70 футбольних полів.

Як пише УНН з посиланням на директора Державного підприємства Поліграфічний комбінат Україна з виготовлення цінних паперів Юрія Онищенка, для друку виборчих бюлетенів для голосування на виборах президента України буде використано 434 тонни паперу вітчизняного виробництва Малинської фабрики банкнотного паперу Національного банку України.

За його словами, починаючи з 8 березня поточного року, колектив підприємства працює в цілодобовому режимі - 24/7. В процесі виготовлення виборчих бюлетенів задіяно 80% трудового колективу, а це - понад 700 співробітників підприємства.

"Для друку виборчих бюлетенів буде використано 434 тонни паперу вітчизняного виробництва Малинської фабрики банкнотного паперу Національного банку України. Для того, щоб перевезти цей тоннаж, знадобиться приблизно 50 великих вантажних автомобілів", - додав він.

Як повідомлялося, ЦВК для першого туру підготує 30,44 млн бюлетенів, для другого - 29,92 млн.

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина