18.06.2019
. 26 oC пасмурно

EUR 29.10/29.80 USD 26.15/26.50
ukenru

Новини України

Кабмін оприлюднив умови контракту з Коболєвим

Главі Нафтогазу вдвічі знизили зарплату, позбавили премій і поставили низку завдань, невиконання яких обернеться звільненням.

На сайті уряду в четвер, 21 березня, опублікований текст розпорядження про продовження терміну повноважень глави правління Нафтогазу Андрія Коболєва до 22 березня 2020 року, пише  Кореспондент.

У новому контракті Кабмін прописав три основних очікуваних показники роботи глави компанії. Так, Коболєв повинен розділити компанію і газотранспортну систему до 1 січня 2020 року, забезпечити видобуток компанією і її дочірніми підприємствами щонайменше 18,2 мільярда кубометрів газу і гарантувати транзит газу через українську ГТС до Європи після 1 січня 2020 року.

"Невиконання (неналежне виконання) основних очікуваних показників роботи голови правління компанії є підставою для прийняття загальними зборами рішення про дострокове припинення його повноважень", - сказано в розпорядженні.

Крім того, згідно з угодою, винагорода глави Нафтогазу з 23 березня 2019 року становитиме 50% місячного посадового окладу, передбаченого контрактом, без виплати щомісячних і квартальних премій, з можливою виплатою премії за рік в кінці терміну дії контракту в розмірі, передбаченому в фінансовому плані компанії.

Зазначимо, згідно з попередньою пропозицією наглядової ради Нафтогазу, річний дохід Коболєва повинен був скласти 342 млн гривень в 2019 році, а середньомісячна зарплата - 28,5 мільйона гривень.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина