18.06.2019
. 26 oC пасмурно

EUR 29.10/29.80 USD 26.15/26.50
ukenru

Новини України

Садовий заявив, що більше не балотуватиметься на посаду мера Львова

Львівський міський голова зараз ставить собі за мету працювати на рівні держави

Львівський міський голова Андрій Садовий ухвалив рішення більше не балотуватися на посаду мера. Про це він заявив в ефірі телеканалу ZIK, пише 112.

"Закінчується моя третя каденція на посаді голови Львова - я був мером 13 років. Я би дуже хотів, щоб після мене приходили молодші, мудріші, талановитіші, більш успішні люди, і я максимально буду їх підтримувати", - повідомив Садовий.

Він зазначив, що зараз ставить собі за мету працювати на рівні держави.

"Моє завдання сьогодні - працювати на рівні держави, адже тільки так я можу допомогти Львову, Одесі, Харкову і Миколаєву. Адже сьогодні до 80% міст перебувають під впливом криміналітету, і також я бачу, як криміналітет хоче залізти до Львова - я цього не дозволю!" - додав Садовий.

Водночас мер Львова не зміг чітко відповісти, який вектор роботи обрав для себе на майбутнє - політику чи владу.

"Планувати в Україні щось наперед - це невигідна справа. Моя велика мета - збудувати країну, в якій хочеться жити. Ми маємо унікальний приклад Львова, на який "наїжджають", атакують, але це приклад публічного управління", - констатував Садовий.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина