15.07.2019
. 15 oC ясно

EUR 28.75/29.40 USD 25.70/26.05
ukenru

Новини України

Для військових створили 93 виборчі дільниці

Для військовослужбовців ЗСУ загалом по Україні створено 93 виборчі дільниці для участі у виборах Президента України.

Про це повідомили в Генштабі ЗСУ, відповідаючи на запит Укрінформу.

“Загалом для військовослужбовців Збройних сил України буде створено 93 дільниці, із них 79 — в зоні Операції Об'єднаних сил”, - йдеться в листі.

Зазначається, що одна з дільниць працюватиме в навчальному центрі, одна — в дисциплінарному батальйоні, дві — за кордоном в місцях розташування миротворчих контингентів та 10 дільниць — в медичних закладах Міністерства оборони України.

У Генштабі також поінформували, що за поданням Міністерства оборони та відповідно до статті 20 Закону України «Про вибори Президента України» було утворено 79 спеціальних виборчих дільниць у винятковому випадку на тимчасовій основі на території військових частин (формувань) в зоні проведення Операції об'єднаних сил. Зокрема, 14 дільниць - у Луганській області, 65 — у Донецькій.

ЦВК 8 лютого 2019 року завершила процес реєстрації кандидатів на посаду глави держави - усього було зареєстровано 44 особи. Пізніше п’ять кандидатів відмовилися від балотування. Станом на 20 березня 2019 року ЦВК зареєструвала 1820 офіційних спостерігачів від 15 міжнародних організацій та 12 іноземних держав на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина