26.06.2019
. 28 oC ясно

EUR 29.10/29.85 USD 25.90/26.25
ukenru

Новини України

Експорт товарів із Хмельниччини на європейські ринки зростає

Зовнішньоторговельні операції область підтримує із бізнес-партнерами з 92 країн світу, пише "Є".

За даними Головного управління статистики в Хмельницькій області, у січні 2019 року обсяги експорту товарів з Хмельниччини до інших країн склав 47,8 мільйона доларів, тоді як імпорт - 25,6 мільйона доларів. Порівняно з січнем минулого року експорт збільшився на 10,6 відсотка, а імпорт, навпаки, зменшився на 10,7 відсотка.

Зазначається, що зовнішньоторговельні операції проводились із партнерами з 92 країн світу. Зокрема, обсяг експорту товарів до країн Європейського Союзу також збільшився порівняно з січнем 2018-го - на 39,1 відсотка та становив 68,2 відсотка від загального обсягу експорту.

За дланими статистики, нНайвагоміші експортні поставки товарів серед країн-членів ЄС здійснювалися до Нідерландів, Іспанії, Німеччини, Польщі, Румунії, Італії. Серед інших країн світу найбільше товарів подоляни експортували до Єгипту, Ізраїлю, Марокко.

В управлінні статистики кажуть, що у загальному обсязі експорту товарів зріс попит на зернові культури, овочі, жири та олії, чорний метал та вироби з ньго. Натомість зменшилась частка електричних машин, насіння і плодів олійних рослин, пластмас, полімерних матеріалів та продукцiї борошномельно-круп'яної промисловості.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина