18.06.2019
. 26 oC пасмурно

EUR 29.10/29.80 USD 26.15/26.50
ukenru

Новини України

Дмитра Комарова "підстрелили" у Бразилії.

Ведучий спантеличив шанувальників моторошним відео.

Ведучий тревел-шоу "Світ навиворіт" Дмитро Комаров, який розповів, куди зник із соціальних мереж, не на жарт перелякав своїх прихильників. У Мережі з'явилося коротке відео, зняте у Бразилії. На ньому Дмитро йде вулицею і щось розповідає на камеру, як різко позаду нього з'являються місцеві і починають стріляти в Комарова. Що саме сталося, Дмитро не пояснив. Проте, усвідомивши, як сильно він налякав фанів та навіть своїх близьких, ведучий записав відеозвернення на прохання "Сніданку з 1+1".

"Записав відео, аби довести, що ми живі здорові і  з нами все гаразд. Вибачте, що вам довелося потурбуватися і дуже дякую за таке тепле ставлення. Все добре. Через це відео навіть мої близькі встигли потурбуватися", - звернувся до  шанувальників Комаров.

Телемандрівник також повідомив що невдовзі разом з оператором Олександром Дмитрієвим вони повертаються з тривалої експедиції Бразилією.

А що ж сталося на вулиці міста і чи справді все гаразд з ведучим, він пообіцяв розповісти у новому випуску програми "Світ навиворіт", яка вийде сьогодні о 22.45 на каналі "1+1".

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина