18.06.2019
. 26 oC пасмурно

EUR 29.10/29.80 USD 26.15/26.50
ukenru

Новини України

Грав в легендарних радянських фільмах: Відомого російського актора знайшли мертвим у власному будинку

Помер відомий радянський актор, народний артист Росії Анатолій Адоскін. Про це передають російські ЗМІ в середу, 20 березня, з посиланням на прес-службу Театру імені Мосради.

Акторові було 91 рік. Причина смерті не уточнюється, пише Корупція.

 

Анатолій Адоскін народився 23 листопада 1927 року. Він закінчив студію при Театрі імені Мосради, після чого його запросили в трупу. З 1961 по 1965 рік служив в театрі «Современник», а потім в театрі імені Ленінського комсомолу. У 1968 році повернувся в Театр імені Мосради.

Артист зіграв більше 60 ролей в кіно. Він з'являвся в таких фільмах, як «Дівчата», «Брати Карамазови», «Москва-Кассіопея», «Два капітани», «Далі – тиша», «Людина нізвідки» і «Пеппі Довгапанчоха».

Анатолій Адоскін знімався в культових радянських фільмах: "Два капітана", "Дівчата", "Сім старих та одна дівчина". Крім того, він викладав студентам школи-студії МХАТ. Звання народного артиста Росії актор отримав в 1996 році.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина