27.06.2019
. 26 oC ясно

EUR 29.10/29.85 USD 25.90/26.25
ukenru

Новини України

Інтерв'ю Гордона з Аваковим: Де й коли дивитися

Двогодинне інтерв'ю засновника  інтернет-видання "ГОРДОН"  Дмитра Гордона з міністром внутрішніх справ України Арсеном Аваковим вийде сьогодні о 19.00 на YouTube-каналі "В гостях у Гордона". 
Сьогодні ввечері на YouTube-каналі "В гостях у Гордона" вийде інтерв'ю з міністром внутрішніх справ України Арсеном Аваковим, повідомив "ГОРДОН" засновник видання, журналіст Дмитро Гордон.

Інтерв'ю записували 16 березня в Києві. Розмова тривала приблизно дві години. Трансляція розпочнеться о 19.00 (буде доступною на YouTube-каналі "В гостях у Гордона").

Гордон розповів, що основною темою інтерв'ю була передвиборча кампанія в Україні та ймовірні фальсифікації.


"Звичайно, я запитав у міністра про стосунки з президентом України Петром Порошенком і лідером партії "Батьківщина", нардепом Юлією Тимошенко, про те, чи є в нього фаворити на цих виборах... Крім того, Арсен Борисович дав характеристики українським олігархам і деяким політикам. Інтерв'ю вийшло сенсаційним, із безліччю інсайдів", – повідомив журналіст.


Аваков обіймає пост глави МВС України з лютого 2014 року. Він зберіг свою посаду після відставки уряду Арсенія Яценюка у 2016 році.

Міністр обіцяв, що під час підготовки і проведення виборів президента жоден кандидат не матиме від поліції жодних преференцій. 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина