18.06.2019
. 26 oC пасмурно

EUR 29.10/29.80 USD 26.15/26.50
ukenru

Новини України

Кожен другий продукт в Україні підроблений - експерт

Кожен другий продукт в Україні є контрафактним або фальсифікованим. Про це в ефірі телеканалу "Київ" повідомив директор української Асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко, передає УНН.

"На сьогодні кожен другий продукт, який ми з вами бачимо в магазині або на ринку, є або контрафактним, або фальсифікованим. Природно, те ж саме потрапляє дітям на обіди або на сніданки в школи", - повідомив він.

Йдеться про всі без винятку продукти харчування, продовжив Дорошенко.

"Просто в певних категоріях продуктів цей відсоток ще вищий. Якщо ми говоримо про більш дешеві продукти - там, може бути, нижче. Але, в середньому, кожен другий продукт є проблемним. І ці продукти доходять до дітей не тільки вдома, але і в школі, що погіршує рівень їх життя і здоров'я", - повідомив він.

Погіршення якості продуктів харчування - наслідок реформи, уточнив експерт. "У вересні 2014 року в Україні була зруйнована система захисту прав споживачів, санепідстанція, фітосанітарія, ветсанітарія. Це все призвело до того, що на сьогодні ми не маємо системного контролю", - зазначив він.

 

Більш того, в останні роки в Україні помітно впав рівень життя, говорить Дорошенко. "А в будь-якій країні державна система захисту - це добре, громадська - теж, але там, де низький рівень життя жоден з цих захистів не працюватиме", - заявив він.

 

Відзначимо, що погіршення якості продуктів харчування в Україні, в тому числі збільшення фальсифікату на полицях вітчизняних магазинів, експерти пов'язують з тривалою дією мораторію на перевірки бізнесу.

З 1 січня 2019 року мораторій припинив свою дію. Однак, за словами політика Сергія Тригубенка, блискавичний позитивний ефект від цього український споживач навряд чи відчує.

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина