26.06.2019
. 28 oC ясно

EUR 29.10/29.85 USD 25.90/26.25
ukenru

Новини України

В «Хмельницькобленерго» пояснили, що буде з переплатою на рахунках споживачів

Наразі мешканці області надлишково сплатили близько 20 мільйонів гривень, повідомляє "Є".

 

Через відокремлення діяльності з розподілу та постачання електричної енергії, багато жителів Хмельниччини мають надлишково сплачені кошти на особових рахунках в АТ «Хмельницькобленерго». У відомстві пояснюють, що ця сума не виникла за один місяць. Одні споживачі нарощували суму переплати поступово, протягом декількох років, інші ж просто помилково здійснили оплату в січні-лютому на рахунки АТ «Хмельницькобленерго».

«Наразі побутовими споживачами надлишково сплачено близько 20 мільйонів гривень в АТ «Хмельницькобленерго». За згодою споживачів, яку вони надали в сервісі «Особистий кабінет побутового споживача», уже переведено з АТ «Хмельницькобленерго» на ТОВ «Хмельницькенергозбут» 940 тисяч гривень. Зважаючи на те, що не всі споживачі користуються сервісом та не можуть таким чином дати свою згоду на переведення коштів, а особисті відвідування сервісних центрів та паперові заяви – не є комфортним механізмом взаємодії, АТ «Хмельницькобленерго» здійснить самостійне переведення надлишково сплачених коштів станом на 1 січня 2019 року», - розповіла заступник директора з управління якістю АТ «Хмельницькобленерго» Олена Гриневич.

Окрім того, кошти споживачів, що помилково оплатили спожиту електричну енергію з 1 січня 2019 року в АТ «Хмельницькобленерго» також будуть переведені на відповідні особові рахунки споживачів у постачальника універсальних послуг ТОВ «Хмельницькенергозбут».

«Дещо інший механізм повернення коштів відбудеться для субсидіантів. Для таких споживачів, питання переведення надлишково або помилково сплачених коштів буде вирішене після здійснення звірки з Управлінням праці та соціального захисту населення. Споживачам не потрібно відвідувати сервісні центри АТ «Хмельницькобленерго» або центри обслуговування ТОВ «Хмельницькенергозбут» та писати заяви. Всі переведення будуть здійсненні автоматично та відображені у рахунках споживачів», - пояснила Олена Гриневич.

Нагадаємо, що з 1 січня 2019 року АТ «Хмельницькобленерго» здійснює виключно розподіл електричної енергії. Якщо у споживача виникла заборгованість за спожиту електричну енергію до 1 січня 2019 року, то тільки у такому випадку споживач повинен її оплатити на рахунки АТ «Хмельницькобленерго». Постачання електричної енергії побутовим споживачам здійснюється постачальником універсальних послуг ТОВ «Хмельницькенергозбут» і сплачувати обсяги спожитої енергії з 1 січня 2019 року споживач повинен в ТОВ «Хмельницькенергозбут».

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина