18.06.2019
. 26 oC пасмурно

EUR 29.10/29.80 USD 26.15/26.50
ukenru

Новини України

Відвідуючи Хмельницьку АЕС, Порошенко наголосив на двох важливих проектах

Глава держави відвідав атомну станцію з робочим візитом, повідомляє "Є".

Сьогодні, 18 березня, Президент України Петро Порошенко з робочим візитом відвідав Хмельницьку АЕС. Під час наради з питань розвитку атомної енергетики та підвищення рівня ядерної безпеки на Хмельницькій АЕС Глава держави акцентував на важливості реалізації проектів Енергетичного мосту «Україна – ЄС» та добудови 3 і 4 енергоблоків Хмельницької АЕС.

 

«Останні п'ять років стали визначальними для атомників України. Вибір місця нашої зустрічі саме на Хмельницькій АЕС є невипадковим. Адже тут знаходяться на старті ще два надважливих проекти для енергетичної безпеки та розвитку нашої держави. Перший – Енергетичний міст «Україна – ЄС» та другий проект – добудова 3 та 4 енергоблоків Хмельницької АЕС», - зауважив Петро Порошенко.

За його словами, проект Енергетичного мосту є в першу чергу євроінтеграційним проектом.

«Хмельницька АЕС стане пілотною в такій інтеграції, а отриманий внаслідок реалізації проекту унікальний досвід дозволить якнайшвидше об’єднати українську та європейську енергосистеми», - додав Петро Порошенко.

Окрім того, президент НАЕК «Енергоатом» Юрій Недашковський під час цієї наради зазначив, що уже в серпні перший енергоблок Хмельницької АЕС буде підлючено до енергомережі. Та додав, що технічно провдожувати експлуатацію енергоблоку №1 ХАЕС можливо ще 20 років.

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина