18.06.2019
. 26 oC пасмурно

EUR 29.10/29.80 USD 26.15/26.50
ukenru

Новини України

В Україні збудують завод із виробництва ядерного палива

В Україні збудують завод з виробництва власного ядерного палива та сховище відпрацьованого палива у складі "Енергоатому". Це буде одним із суттєвих кроків до енергетичної незалежності від Росії, пише 24.

Ядерним паливом власного виробництва Україна забезпечуватиме свої атомні електростанції. Над цим сьогодні працює український уряд.

"На користь цієї пропозиції говорить той факт, що "Енергоатом" – єдиний споживач ядерного палива і вже виготовляє окремі складові, що полегшує реалізацію і імплементацію цього проекту", – повідомив на нараді щодо атомної енергетики Президент України Петро Порошенко

Наступним кроком до звільнення від енергетичної залежності Росії стане будівництво централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива для українських АЕС. Будівництво цього сховища стартувало у 2017 році і ведеться завдяки американському кредиту у 250 мільйонів доларів.

На Хмельницькій АЕС – на старті ще 2 надважливих проекти для енергетичної безпеки та розвитку держави – "Енергетичний міст Україна – ЄС" та проект добудови 3 і 4 енергоблоків.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина