16.07.2019
. 15 oC ясно

EUR 28.75/29.40 USD 25.70/26.05
ukenru

Новини України

У МВС нагадують, що за селфі з бюлетенем виборцю загрожує обмеження волі

На ділянці виборці не мають права фотографувати і публічно демонструвати свій бюлетень

Міністерство внутрішніх справ нагадує виборцям, що в день президентських виборів на дільницях вони не мають права робити селфі або демонструвати свій бюлетень з голосом за того чи іншого кандидата. За такі дії виборцям загрожує обмеження волі. Про це на брифінгу МВС, який транслював "112", повідомив радник глави МВС Іван Варченко. 

Запровадження таких заборон було необхідно для недопущення підкупу виборців. Раніше виборці вже робили фото-звіти для того, щоб отримати гроші за продаж свого голосу. 

"Ніяких селфі в кабінках, ніяких звітів, і, звичайно, кажучи про те, що не повинні звітувати, ми розуміємо, що попередньою практикою проведення виборчих кампаній було таке, що виборець після того, як проголосував, він йде і отримує якусь частину грошей після цього, або цілу, або якусь частину, яку обіцяли після того, як проголосує, йде в штаб кандидата", - сказав Іван Варченко. 

За такі дії виборця, який сфотографував свій бюлетень або продемонстрував його комусь на ділянці, можуть притягнути до відповідальності у вигляді до трьох років обмеження волі. За такі ж дії члену виборчої комісії або спостерігачу загрожує три роки позбавлення волі. 

"Член дільничної виборчої комісії або посадова, службова особа, уповноважена за проведення виборів або є суб'єктом виборчого процесу, спостерігач наприклад, – вони можуть понести три роки позбавлення волі. Обмеження свободи – це те, що ви маєте можливість спілкуватися з дружиною і дітьми тощо, а позбавлення волі – це те, що ви сидите у в'язниці постійно", - сказав Іван Варченко 

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина