27.06.2019
. 26 oC ясно

EUR 29.10/29.85 USD 25.90/26.25
ukenru

Новини України

Померла російська співачка Юлія Началова

16 березня, померла відома російська співачка Юлія Началова. Юлія померла у віці 38 років від гострої серцевої недостатності, яка настала в результаті набряку легенів і мозку. Про це повідомила прес-служба артистки, пише "МБ".

Піар-менеджер Юлії Началова Ганна Ісаєва повідомила про смерть співачки на своїй сторінці в Instagram: "Годину тому перестало битися серце нашої Юлі". Стан співачки різко погіршився, у Началової почався набряк мозку, який ускладнювався двобічною пневмонією. 

Днями в ЗМІ з'явилася інформація про термінову госпіталізацію російської співачки Юлії Началової.Артистка потрапила в одну з московських клінік у зв'язку з різким підвищенням рівня цукру і загострення подагри.

Відзначимо, після госпіталізації Юлію Началову підключили до апарату штучної вентиляції легенів.14 березня стало відомо, що, крім подагри і цукрового діабету другого типу, Юлія Началова страждає від системного червоного вовчака. До всього, нещодавно у артистки з'явилося садно на нозі, внаслідок чого пішов набряк.

Також стало відомо, що цієї ночі Юлію Началова терміново прооперували, щоб уникнути другого абсцесу, однак стабілізувати стан артистки не вдалося.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина