18.06.2019
. 26 oC пасмурно

EUR 29.10/29.80 USD 26.15/26.50
ukenru

Новини України

“Потрібно карати злочинців, щоб був страх”: Філарет зробив різку заяву про корупцію в країні. Потужні слова

Україна здобуде перемогу над Росією у війні, так як вона створила дуже боєздатну армію.

Про це, виступаючи на засіданні Координаційної ради добровольців і волонтерів Національного форуму "Трансформація України" в Києві, заявив патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет, повідомляє  Корупція.

"Ми поважаємо добровольців і волонтерів, але водночас не забуваємо, що за час війни ми створили боєздатну армію. Сьогоднішня армія – це не армія 2014 року. Сьогодні вона показала свою боєздатність, і ми віримо і впевнені, що невдовзі святкуватимемо перемогу над нашим агресором – Росією. Нам потрібна перемога, справедливий мир, а не будь-який мир, до якого закликають деякі. Нам мир у рабстві не потрібен, ми душу і серце положимо за нашу свободу", – зазначив священнослужитель.

Філарет підкреслив, що мир в Україні допоможе їй увійти до Євросоюзу та НАТО. При цьому він, акцентував, що головним недоліком нашої країни зараз є корупція.

"Чому не можуть побороти корупцію? Тому що немає страху, і через це корупція процвітає. А для того, щоб був страх, потрібно карати злочинців", – заявив патріарх.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина