22.08.2019
. 16 oC пасмурно

EUR 27.60/28.35 USD 24.95/25.30
ukenru

Новини України

В Україну йде циклон з дощами та штормовим вітром

У суботу дощитиме та буде сильний вітер, до штормових значень, у неділю дощі припиняться і поступово почнеться потепління.

У більшості областей України 16 березня, у суботу, очікується несприятлива погода. Про це повідомляє синоптик Наталка Діденко у Facebook, пише  Главком.

«Дощі - помірні (перша карта), вітер західного напрямку - сильний, до штормових значень (друга карта). Дуже й дуже обережно!» - попередила Діденко.

За даними синоптика, у південній частині дощі почнуться вже надвечір, а ось схід негода 16 березня омине, там буде переважно сухо та без вітряних закидів.

Температура повітря в Україні вночі очікується від 0 до +4 градусів, завтра вдень від +4 до +8 градусів, на півдні від +7 до +12 градусів.

У Києві погода в суботу буде некомфортною - дощі та сильний, до штормового, західний вітер.

Найближчої ночі у столиці від +1до +3 градусів, вдень 16 березня на фоні дощу та сильного вітру буде холодно, від +5 до +6 градусів.

«У неділю дощ піде геть, потепліє, а в понеділок сонце розігріє повітря до квітневих градусів», - резюмувала синоптик.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина