18.06.2019
. 26 oC пасмурно

EUR 29.10/29.80 USD 26.15/26.50
ukenru

Новини України

Євросоюз продовжив санкції проти Росії ще на півроку

Рішення про продовження індивідуальних санкцій Євросоюзу через російську агресію в Україні діятиме до 15 вересня 2019 року. 
Європейський союз 15 березня повідомив про продовження на шість місяців індивідуальних санкцій у зв'язку з російською агресією проти України. Оновлений санкційний список 15 березня опублікував Офіційний журнал ЄС, передає  Гордон.

"Рада ЄС ухвалила рішення внести поправки в дані про низку приватних осіб і організацій, що підривають або загрожують територіальній цілісності, суверенітету та незалежності України, і продовжити рішення про введення санкцій ще на шість місяців", – ідеться в документі.

Рішення діятиме до 15 вересня 2019 року. Наразі у списках російських фізосіб і компаній, чиї активи в ЄС заморожено і кому заборонено в'їзд у Євросоюз, 164 людини і 44 компанії.

До оновленого санкційного списку потрапило вісім громадян РФ, причетних до нападу на українські військові кораблі в Чорному морі. До цього Європейська рада продовжувала санкції проти Росії у вересні 2018 року.

Крім цих санкцій, щодо Росії діють секторальні обмежувальні заходи, а також санкції, запроваджені після анексії Криму у 2014 році. 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина