26.06.2019
. 28 oC ясно

EUR 29.10/29.85 USD 25.90/26.25
ukenru

Новини України

Схеми в оборонці: відкрито справу проти глави НАБУ

САП підозрює Артема Ситника в приховуванні інформації про причетність детективів НАБУ до корупції в оборонній сфері.

Заступник генерального прокурора - спеціалізований антикорупційний прокурор Назар Холодницький заявляє, що САП відкрила кримінальне провадження за фактом приховування директором Національного антикорупційного бюро Артемом Ситником інформації про причетність детективів НАБУ до корупції в оборонній сфері. Про це глава САП сказав в ефірі телеканалу 1+1, передає  Кореспондент.

Холодницький зазначив, що НАБУ заховав 87 листів з матеріалів справи про корупцію в Укроборонпромі, в яких, зокрема, йдеться про отримання хабарів співробітниками бюро. Глава САП впевнений, що особисто Ситник був проінформований про хабарництво його підлеглих.

"Я вважаю, що він знав", - заявив він.

Холодницький заявив, що відкрив кримінальне провадження за даним фактом і передав його для розслідування в Держбюро розслідувань.

"Мною зареєстровано кримінальне провадження за фактом перевищення службових повноважень при приховуванні (НАБУ) цих фактів", - повідомив він.

Крім того, Холодницький заявив, що має намір найближчим часом забрати у НАБУ всі кримінальні провадження, пов'язані з оборонною сферою, і передати їх для розслідування іншим правоохоронним органам.

Раніше повідомлялося, що на час проведення службового розслідування в НАБУ усунули двох детективів, згаданих в журналістському розслідуванні про корупцію в Укроборонпромі.

Нагадаємо, згідно із заключною частиною розслідування журналістів, про корупцію в оборонці знали в податковій адміністрації, військовій прокуратурі, НАБУ, ГПУ і СБУ. Останні два відомства звинувачення заперечують. Зокрема, в розслідуванні фігурує заступник голови НАБУ Гізо Углава, який нібито підписував документи, що виключають фірму-прокладку Оптимумспецдеталь з переліку фіктивних.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина