22.08.2019
. 16 oC пасмурно

EUR 27.60/28.35 USD 24.95/25.30
ukenru

Новини України

"Голосуйте! Ми прикриємо!": військові закликали українців не нехтувати виборами

"Тоді коли війна була в Грузії, Молдові, Чечні - українці не зрозуміли цінність незалежності та демократії. Зараз ми платимо за таке нерозуміння», - підкреслила Фріз, передає  Уніан.

Військові запустили проект «Голосуйте! Ми прикриємо», яким закликають українців не ігнорувати вибори. Про це на своїй сторінці у Facebook написала очільниця Міністерства у справах ветеранів України Ірина Фріз. Читайте також Військовим на Донбасі урни для голосування на президентських виборах не привезуть (відео) «Відбулась презентація соціально-суспільного проекту, мета якого нагадати українцям, що вибори - це теж фронт і теж війна проти Путіна. Адже тисячі жертв та десятки тисяч поранених - це жертви гібридної війни, жертви ворога, який діє всіма засобами, по різних напрямках», - написала вона.

Фріз розповіла, що ідея створення такого соціального проекту народилась у самих військовослужбовців та ветеранів, задачею ініціативної групи було реалізувати ідею. «Незалежність Україні була подарована. Тоді коли війна була в Грузії, Молдові, Чечні - українці не зрозуміли цінність незалежності та демократії. Зараз ми платимо за таке нерозуміння», - підкреслила Фріз. Голова відомства наголосила, що плакати та відеоролики цього проекту не містять жодного політичного ангажування і не є виборчо орієнтованими. «Вони нагадують, що громадянським обов'язком військових є захист наших цінностей на фронті, тим часом, обов'язком громадян тут в мирному суспільстві є захист цінностей бійців, які нині боронять незалежність та суверенітет України», - підсумувала вона. Як зазначив голова ради ветеранів Володимир Лагута, мета цього проекту закликати громадян бути активними і зробити свій вибір. «Ми хочемо закликати людей, народ України віднестися до процесу обрання відповідально і зрештою прийти на виборчі дільниці 31 березня. Таким чином зробити свій внесок в розбудову України», - заявив Лагута. Підтримав побратима і голова громадської спілки "Рух ветеранів України" Євген Турчак. «До війни я ніколи не ходив на вибори. Вперше бажання проголосувати з’явилось вже під час війни, бо я зрозумів, що без політики війну не виграти ніяк. Але тоді в донецьких полях в нас не було такої можливості, на жаль. Зараз я зможу і піду на вибори, проголосую за того, за кого вважаю потрібним. Тож я закликаю військових, ветеранів, цивільних також піти на вибори, адже нам потрібно виграти цю війну» - додав ветеран 95-ої бригади ДШВ Євген Турчак.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина