22.08.2019
. 16 oC пасмурно

EUR 27.60/28.35 USD 24.95/25.30
ukenru

Новини України

Терміново! В Криму стався викид хімічних речовин

Як зазначається, у Красноперекопську більш ніж в чотири рази перевищено гранично допустиму концентрацію хлористого водню – в 4,4 разу. Вміст оксиду вуглецю перевищив ГДК в 1,06 (одну цілу шість сотих разу), пише  Корупція.

Водночас в Армянську вміст оксиду вуглецю в повітрі перевищує ГДК в 1,04 (одну цілу чотири сотих) разу, фтористого водню – в 1,8 (одну цілу і 8 десятих) разу.

Окрім цього зазначається, що біля берегів окупованого Криму почастішали випадки загибелі червонокнижних дельфінів. Як стало відомо морські жителі гинуть через погану екологію, нестачу їжі та запалення легенів.

Вбиває морських жителів і пестициди.

"У підшкірному жирі знайдених мертвих дельфінів концентрації пестицидів, що потрапляють в організм морських ссавців разом з рибою, зашкалюють. Якщо тварина починає втрачати вагу, то відбувається різке і швидке отруєння організму", – пишуть експерти.

Тільки з початку року на узбережжях знайшли трупи 10 морських ссавців, які живуть у Чорному та Азовському морях.

"Виявлено 4 афаліни, 4 азовки та 2 білобочки. Один дельфін був знайдений в Судакському районі, 3 – у Феодосійському, 1 – в Ялті, 4 – в Севастопольському районі й 1 – в Євпаторійському", – пишуть у повідомленні.

Морські біологи стверджують, що невдовзі серед мертвих дельфінів кількість дитинчат побільшає через вилов риби в сезон вигодовування.

"Наприклад, в минулому році піковим місяцем був травень, ми знайшли 173 китоподібних і в липні – 86 китоподібних, коли в море йшов активний лов риби, зокрема камбали. Як мінімум у 86 з виявлених дельфінів були зафіксовані прямі ознаки потрапляння в знаряддя лову риби, ще у 31 – підозри на них. Крім того, більшість загиблих тварин тонуть, так і не досягаючи берега", – стверджують екологи.

За їх словами навіть організоване дослідження цієї проблеми не дозволить виявити її першопричину.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина