22.08.2019
. 16 oC пасмурно

EUR 27.60/28.35 USD 24.95/25.30
ukenru

Новини України

Помер директор «Формули-1» Чарлі Уайтинг

Директор відомих автоперегонів "Формула-1" Чарлі Уайтинг помер сьогодні в Мельбурні у віці 66 років. Про це йдеться в заяві Міжнародної автомобільної федерації (FIA), передає "МБ".

"Директор FIA Формули-1 Чарлі Уайтинг, на жаль, помер сьогодні вранці (14 березня 2019 року) в Мельбурні у віці 66 років у результаті легеневої емболії", - йдеться в заяві.

Як зазначається, ця сумна подія сталася всього за три дні до відкриття нового сезону "Формули-1", який Уайтинг традиційно починав, керуючи стартовим світлофором першої гонки.

"Із величезним сумом я дізнався про раптову смерть Чарлі. Я знав Чарлі Уайтинга багато років, і він був великим гоночним директором, центральною і непересічною постаттю в Формулі-1, яка уособлювала етику і дух цього фантастичного виду спорту. Формула-1 втратила вірного друга і харизматичного делегата в особі Чарлі", - заявив президент федерації Жан Тодт.

Чарлі Уайтинг приєднався до Федерації у 1988 році. Спочатку він був технічним делегатом, а з 1997 року — директором перегонів та інспектором з безпеки.

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина