21.05.2019
. 16 oC ясно

EUR 28.80/29.40 USD 26.00/26.35
ukenru

Новини України

Кабмін затвердив доплати багатодітним сім'ям

З квітня багатодітним сім'ям виплачуватимуть додаткову допомогу в розмірі 1700 гривень на третю і кожну наступну дитину.

Кабінет міністрів вирішив з 1 квітня ввести доплати багатодітним сім'ям в розмірі 1700 грн на дитину, починаючи з третьої. Таке рішення було прийнято на засіданні уряду в середу, 13 березня, передає  Кореспондент.

"Кожна багатодітна сім'я отримає на третю, четверту, п'яту і кожну наступну дитину до 6-річного віку щомісячну допомогу від держави в розмірі прожиткового мінімуму до 6 років", - заявив міністр соціальної політики Андрій Рева, який представляв проект рішення.

За підрахунками Мінсоцполітики, право на виплату отримають 158,8 тисячі дітей. Таким чином, вартість програми складе більш ніж 200 млн гривень на місяць.

Усього станом на 1 січня 2019 року в Україні було 334 тисячі багатодітних сімей, в яких виховуються 1,137 тис. дітей.

Державна допомога призначатиметься органами соціального захисту населення за місцем проживання багатодітної сім'ї за рахунок державного бюджету у вигляді субвенції місцевим бюджетам у рамках затвердженого держбюджету.

Раніше повідомлялося, що Кабмін затвердив вартість послуг муніципальної няні. Щомісяця батьки зможуть отримувати 1626 грн як компенсацію за оплату послуг няні. У державному бюджеті на ці цілі закладено 500 млн грн.

Нагадаємо, з 2019 року в Україні введуть новий вид соцдопомоги. Соціальну допомогу будуть отримувати особи, які доглядають за дітьми з важкими захворюваннями, але ще не мають групи інвалідності.

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина