19.05.2019
. 21 oC дождь

EUR 29.05/29.70 USD 26.15/26.46
ukenru

Новини України

На Україну насуваються циклон Franz і антициклон Gabi

У четвер на території України буде хмарно з опадами і сонячно, це пов’язано з впливом північного циклону Franz на Захід країни та антициклону Gabi на центральні області та Південь країни, де втримається суха погода.

Про це у Facebook написала синоптик Наталя Діденко, передає "УП".

"На сонечко завтра набіжать хмари. А точніше, не хмари, а атмосферний фронт, який підсовується із Польщі. Фронт пов`язаний із північним циклоном Franz. Тому в західних та північних областях України плюс на Вінниччині знову буде хмарно і з опадами", - повідомила вона.

"До Сумщини опади не дійдуть. У південній частині, у більшості центральних областей та на Півдні України втримається суха погода, яку організує антициклон Gabi", - пояснила Діденко.

За словами синоптика, вітер 14 березня буде південного напрямку, 5-10 м/с, а на Заході можливі пориви до 15 м/с.

Також Діденко повідомляє, що температура повітря у четвер становитиме вночі від 3 тепла до 3 морозу, вдень очікується +4+8 градусів, на Одещині, у Чернівецькій області та на Закарпатті до +9+11 градусів.

"У Києві у четвер сонце сховається за фронтальними хмарами, можливі невеликі опади. Найближчої ночі 0-2 градуси морозу, завтра вдень +6+8 градусів", - додала вона.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина